GOPS w Juchnowcu Kościelnym

... zawsze z pomocą

 
  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Rejony socjalne

Email Drukuj PDF

Rejon 1. Panas-Dańko Beata: Hryniewicze, Kleosin: ul.  Gałczyńskiego, ul. Walerowskiego, ul. Sienkiewicza, ul. Zambrowska, Koplany, Koplany Kolonia, Rostołty, Tryczówka, Izabelin.

Rejon 2. Beata Alicja Górska: Biele, Brończany, Horodniany, Hołówki Duże, Hołówki Małe, Juchnowiec Górny, Kleosin: ul. Dąbrowskiej, ul. Morcinka, ul. Norwida, ul. Reymonta, ul. Zdrojowa, ul. Żeromskiego, Rumejki,
Niewodnica Nargilewska – Kolonia.

Rejon 3. Justyna Zaniewska (zastępstwo za Sylwię Puchalską): Juchnowiec Dolny, Juchnowiec Kościelny, Janowicze, Janowicze – Kolonia, Księżyno, Niewodnica Nargilewska, Solniczki.

Rejon 4. Maksimowicz Elżbieta: Czerewki, Ignatki, Ignatki – Osiedle: ul. Bluszczowa, ul. Dereniowa, ul. Działkowa, ul. Goździkowa, ul. Jeździecka, ul. Jodłowa, ul. Ogrodowa, ul. Zalesie, Lewickie Stacja, Simuny, Ogrodniczki, Klewinowo.

Rejon 5. Grochowska Elżbieta: Ignatki – Osiedle: ul. Borówkowa, ul. Czereśniowa, ul. Hryniewicka, ul. Leśna, ul. Narcyzowa, ul. Przejezdna, ul. Różana, ul. Śródleśna, ul. Jeżynowa,  Lewickie, Olmonty, Stanisławowo, Wojszki , Złotniki

Rejon 6. Kujawa Justyna: Hermanówka, Kleosin: ul. Kraszewskiego, ul. Asnyka, ul. Broniewskiego, ul. Wańkowicza, Lewickie – Kolonia, Pańki, Śródlesie, Wólka.

Rejon 7. Ciesielska Urszula: Baranki, Bogdanki, Dorożki, Kleosin: ul. Baczyńskiego, ul. Długosza, ul. Jan Pawła II, ul. Kochanowskiego, ul. Konopnickiej, ul. Mickiewicza, ul. Prusa, ul. Reja, ul. Słowackiego, ul. Staffa, ul. Tarasiuka, ul. Tuwima, ul. Wyszyńskiego, Księżyno – Kolonia, Kożany, Szerenosy, Zajączki, Zaleskie.

Zmieniony ( Wtorek, 12 Październik 2021 10:53 )  

Partnerzy

Urząd Gminy Juchnowiec Kościelny www.juchnowiec.com.pl
Reklama